КАТАЛОГ

Вагар

Відображаються усі з 11 результатів

Ваги торгівельні електронні Вагар VP-L LCD/LED

2.025,00

Модель Вагар VP-L LCD / LED це електронні ваги зі стійкою. Модель орієнтована для стаціонарного використання в роздрібних магазинах з прилавочною торгівлею. Ваги мають яскравий дисплей і відмінну надійність. Межі взвішування – 15 кг або 30 кг. Це українські ваги для торгівлі від заводу ВАГАР (Україна, Одеса).

Ваги торгівельні електронні Вагар VP-LN LCD/LED

2.672,00

Ваги серії VP-LN LCD / LED це настільні, недорогі ваги для торговлі. Модель-без стійки! Є різні межі зважування-15кг або 30 кг. Також можуть поставлятися як з LED, так і LCD дисплеями. Гарантія і повірка!

Ваги торгівельні зі стійкою VP-M LCD

1.680,00

Ваги серії VP-N характеризуються якістю виготовлення і прийнятною ціною – що і виділяє їх на ринку вагового обладнання України. Користуються великим попитом в магазинах роздрібної торгівлі.

Ваги торгові без стійки VP-MN LCD/LED

1.680,00

Торговельні ваги серії VP-N характеризуються якістю виготовлення і прийнятною ціною – що і виділяє їх на ринку вагового обладнання України. Користуються великим попитом в магазинах роздрібної торгівлі.

Ваги фасовочні VW-LN (LED)

2.120,00

Пропонуємо новітню модель фасувальних ваг Вагар VW LN LED до 20 кг з точністю 5 г Ваги внесені в Держреєстр України під № У3655-15. Ваги фасувальні володіють автоматичним вимкненням дисплея через 15 сек простою (збереження енергії).

Ваги фасовочні VW-MN (LED)

2.120,00

Пропонуємо новітню модель фасувальних ваг Вагар VW MN LED до 10 кг з точністю 2 гр. Ваги внесені в Держреєст. Ваги мають автоматичне відключення дисплею (збереження енергії), окрему рівневу індикацію заряду батареї.

Товарні ваги Вагар VB-P з торгівельними операціями

3.780,00

Електронні ваги серії Вагар VB-P це ваги призначені для зважування вантажів вагою до 150 кг. Відмінною особливістю моделі є наявність торгових операцій і зручна, складна ніжка для транспортування. Зручно використовувати для виїзної торгівлі. Модель має гарантію і державну повірку, виготовлені в Україні заводом Вагар (Одеса).

Товарні ваги Вагар VB-W

3.780,00

Товарні ваги Вагар VB-W це класичні ваги для магазину або складу. Призначені для складів і приймання товарів. Дозволяють якісно визначати вагу груза. Мають межу зважування -150 кг. Дана модель виробляється в Україні на підприємстві Вагар (Одеса), мають гарантійну і післягарантійну підтримку, Держ.повірку і зручну конструкцію.