КАТАЛОГ

Cassida

Відображаються усі з 6 результатів

Компактний лічильник купюр Cassida 5550 UV MG

6.915,00

Вдала модель лічильника класу econom +, яка об’єднує компактні габарити, ергономічність, надійність при невисокій вартості. Cassida 5550 UV MG є продуктом американського бренду, при створенні якого використовувалися міцні, зносостійкі матеріали, а також новітні інноваційні технології. Прилад здійснює перерахунок, фасовку, контроль справжності купюр. Лічильник банкнот Cassida 5550 UV MG складається з завантажувального кишені, приймача на 200 купюр, LCD дисплея, російськомовної панелі управління, цифровий клавіатури.

Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value

20.000,00

Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value з визначенням номінала і перевіркою купюр на справжність
Дана модель розрахована на роботу з середнім та великим обсягом готівки. Рекомендована для використання банками, великими підприємствами, супермаркетами, торговими організаціями.
Cassida Advantec 75 Value працює з чотирма валютами – гривня, євро, долар, рубль, апарат налаштований на роботу як з новими номіналами, наприклад купюрами 1000 грн, так і купюрами з оновленим дизайном.
У режимі рахунку є 4 швидкості – 800/1000/1200/1500 банкнот / хв, тому можливий перерахунок як нових, так і старих грошей.
Контроль достовірності проходить на декількох рівнях: 3D-детекція (довжина, ширина, товщина), детекції магнітна, за розміром, ультрафіолетова, контроль інфрачервоної карти.

Лічильник монет Cassida C550

12.900,00 13.300,00

Рахункова машинка для дрібниці Cassida C550 це висококласне сучасне банківське обладнання, яке допоможе швидко і точно перерахувати металеві гроші, уникнувши при цьому помилок, які можуть бути допущені внаслідок людського фактора.

До того ж, в Україні відбувається заміна паперових гривень на металеві. А значить апарат для рахунку монет просто необхідний кожній організації. З пристроєм дуже легко працювати з ним впорається абсолютно будь-касир, адже для його експлуатації не потрібно спеціальних знань.

Лічильник монет Cassida C550

12.900,00 13.300,00

Лічильник-сортувальник монет Cassida C100

9.000,00

Сортувальник монет Cassida c100:
більше, ніж просто лічильник монет Cassida c100 це незамінний помічник на кожному підприємстві, де доводитися обробляти середній обсяг готівки, а саме металеву валюту. Його зручно використовувати навіть в невеликих офісах завдяки компактному розміру.
Купуючи даний пристрій, ви отримуєте можливість здійснювати наступні операції:
⦁ безперебійно вважати як старі, так і нові монети;
⦁ сортувати пораховані гроші;
⦁ підсумовувати по номіналах;
⦁ фасувати.

Cassida c100 став першим офісним сортувальником серед сучасного банківського обладнання, і лише після його випуску інші бренди стали пропонувати в своїх лінійках подібні моделі.

Лічильник-сортувальник монет Cassida Coinmax

20.965,00

Унікальний сортувальник монет Cassida CoinMax призначений для обробки середнього і підвищеного обсягу монет великих номіналів.
Сортувальний механізм апарату Cassida CoinMax виконаний з легованої сталі, завдяки чому дане рішення має набагато більший ресурс роботи, ніж сортувальники офісного класу (пластиковий тип) і при цьому коштує значно дешевше сортувальників банківського класу. Максимально просте меню і зрозумілий інтерфейс дозволяє гранично швидко освоїти техніку, навіть не заглядаючи в інструкцію. Сортувальник монет Cassida CoinMax стане ідеальним рішенням для АЗС, АЗК, транспортних і вендінгових компаній.

Сортувальник купюр Cassida Zeus

55.000,00

Високопродуктивний сортувальник купюр Cassida Zeus
Сортувальник грошей обладнаний двома камерами, кольоровим сканером на основі CSI-технологій, опціями швидкої звірки серійних номерів і мультивалютного рахунку.
Сортувальник купюр Cassida Zeus і його відмінні характеристики:
● автоматичне розпізнавання валюти;
● перевірка п’ять типів валют;
● можливість прораховувати всі п’ять валют в один проміжок часу;
● зчитування і перевірка серійних номерів банкнот;
● високошвидкісний прорахунок готівки;
● кольоровий LCD-екран;
● надійні деталі збірки;
● легкий в експлуатації;
● підключення до принтеру і виносного монітора;
● контроль справжності за основними машинозчитуваним захисним ознаками;
● російськомовне меню;
● CIS технологія (ІК-порт і видимий образ).