КАТАЛОГ

LPOS

Відображаються усі з 4 результатів

Програмована клавіатура LPOS-032

Програмована клавіатура LPOS-032 з кнопками Cherry пристосована для використання при інтенсивному вводі в інформаційних системах (для магазинів). Збільшений ресурс спрацьовувань контактних повномеханічних модулів Cherry MX робить пристрій високонадійним на протязі усього терміну служби виробу.
Ви можете обрати найбільш відповідний набір параметрів: інтерфейс (PS/2, USB, RS232), зчитувач магнітних карт (2 або 3 доріжки) и тип доступу (електромеханічний ключ, touch ключ i-Button або сканер відбитку пальця). Корпус для всіх програмованих клавіатур LPOS-032 може бути сірим або чорним. На клавіатурі може бути надрукований будь-який логотип компанії.
Стандартна поставка включає в себе набір сірих або чорних кришок і набір прозорих ковпачків. Кольорові кришки і ковпачки із лазерним гравіруванням доступні при замовленні від 50 клавіатур LPOS-032 з попереднім схваленням макета. Щоб замовити лазерно-гравіровані клавіші, перейдіть до аксесуарів для клавіатури LPOS-032.

Програмована клавіатура LPOS-064

Програмована клавіатура з механічними кнопками LPOS-064 призначена для використання при інтенсивному введенні інформаційних систем (для магазинів). Збільшений ресурс спрацьовувань контактних модулів Cherry MX (або аналог) робить пристрій незамінним на протязі всього терміну служби виробу.
Ви можете вибрати необхідний набір параметрів: інтерфейс (PS/2, USB, RS232, RS485), зчитувач магнітних карток (2 або 3 доріжки зчитування магнітної смуги) і тип доступу (електромеханічний ключ, touch ключ i-Button або сканер відбитка пальця). Корпус для всіх програмованих клавіатур LPOS-064 може бути сірим або чорним. На клавіатурі може бути надрукований будь-який логотип компанії.
Стандартна поставка включає в себе набір сірих або чорних кришок і набір прозорих ковпачків. Кольорові кришки і ковпачки з лазерним гравіюванням доступні для замовлень від 50 клавіатур LPOS-064 з попереднім схваленням макета. Щоб замовити лазерно-гравірованы клавіші, перейдіть до аксесуарів для клавіатури LPOS-064.

Програмована клавіатура LPOS-096

5.812,00

Програмована клавіатура з механічними кнопками LPOS-096 призначена для використання при інтенсивному введенні інформаційних систем (для магазинів). Збільшений ресурс спрацьовувань контактних модулів Cherry MX (або аналог) робить пристрій незамінним на протязі всього терміну служби виробу.
Ви можете вибрати необхідний набір параметрів: інтерфейс (PS/2, USB, RS232), зчитувач магнітних карток (2 або 3 доріжки зчитування магнітної смуги) і тип доступу (електромеханічний ключ, touch ключ i-Button або сканер відбитка пальця). Корпус для всіх програмованих клавіатур LPOS-096 може бути сірим або чорним. На клавіатурі може бути надрукований будь-який логотип компанії.
Стандартна поставка включає в себе набір сірих або чорних кришок і набір прозорих ковпачків. Кольорові кришки і ковпачки з лазерним гравіюванням доступні для замовлень від 50 клавіатур LPOS-096 з попереднім схваленням макета. Щоб замовити лазерно-гравіровані клавіші, перейдіть до аксесуарів для клавіатури LPOS-096.

Програмована клавіатура LPOS-128

Програмована клавіатура LPOS-128 з кнопками Cherry пристосована для використання при інтенсивному вводі в інформаційних системах (для магазинів). Збільшений ресурс спрацьовувань контактних повномеханічних модулів Cherry MX робить пристрій високонадійним на протязі усього терміну служби виробу.
Ви можете обрати найбільш відповідний набір параметрів: інтерфейс (PS/2, USB, RS232), зчитувач магнітних карт (2 або 3 доріжки) и тип доступу (електромеханічний ключ, touch ключ i-Button або сканер відбитку пальця). Корпус для всіх програмованих клавіатур LPOS-128 може бути сірим або чорним. На клавіатурі може бути надрукований будь-який логотип компанії.
Стандартна поставка включає в себе набір сірих або чорних кришок і набір прозорих ковпачків. Кольорові кришки і ковпачки із лазерним гравіруванням доступні при замовленні від 50 клавіатур LPOS-128 з попереднім схваленням макета. Щоб замовити лазерно-гравіровані клавіші, перейдіть до аксесуарів для клавіатури LPOS-128.