КАТАЛОГ

Sunmi

Відображаються усі з 11 результатів

POS-термінал Sunmi D2s lite

13.900,00 15.700,00

POS-термінал Sunmi D2s lite
Моноблочний пос-термінал Sunmi D2s lite – найкраще рішення для автоматизації торгових процесів в будь-якій торговельній точці! Він здатний працювати з широким спектром додаткового обладнання і програмного забезпечення. Гнучка операційна система Sunmi OS, розроблена на базі Android 7.1, і потужний процесор Qualcomm забезпечать безперебійну роботу POS-терміналу, де б він не використовувався.
Sunmi T2 лайт – це POS-обладнання високого класу зі стабільною, безперебійною роботою. 2 ГБ оперативної та 16 ГБ постійної пам’яті гарантують високу продуктивність і адаптивність під будь-які торговельні процеси.

 

POS-термінал Sunmi D2s lite

13.900,00 15.700,00

POS-термінал Sunmi T2s с принтером для печати чеков (80 мм)

30.000,00

Моноблочний пос-термінал POS-термінал Sunmi T2S із принтером друку чека (80 мм). – найкраще рішення для автоматизації торговельних процесів у будь-якій торговій точці! Він здатний працювати з широким спектром додаткового обладнання та програмного забезпечення. Гнучка операційна система Sunmi OS, розроблена на базі Android Android 9.0, і потужний процесор Qualcomm забезпечать безперебійну роботу POS-терміналу, де б він не використовувався.

POS-термінал Sunmi V2s + принтер для друку чеків 58 мм + 2D сканер + NFC (GMS Version)+Play Market

15.035,00

Мобільний POS термінал Sunmi V2s – найновіша модель мобільного терміналу для касових операцій. Вбудований принтер чеків, підтримка карт Sim (3G), GPS, A-GPS, Bluetooth, Wi-Fi, вбудована камера. добре підійде для невеликих закладів та виїзної торгівлі, де важливу роль відіграють автономність та мобільність в обслуговуванні.

Термінал збору даних Sunmi L2s Scanner

22.600,00

Термінал збору даних Sunmi L2s Scanner, Android 11, стандартна батарея 5000 мАг – змінного типу, Чотирьохядерний процесор ARM Cortex-A53 з тактовою частотою 1,8 ГГц з 3 ГБ ОЗУ/32 ГБ флеш-пам’яті та NFC зчитувачем.
Підтримка Sim карт мобільних операторів.
Вбудований сканер на вибір читає 1D і 2D штрих-коди: Sunmi Scanner або Zebra Scanner

POS термінал Sunmi T2s Lite

27.000,00

Стаціонарний POS термінал Sunmi T2 Lite 15,6 дюймів сенсорний екран Android 7,1. Моноблочний пос-термінал Sunmi T2 Lite краще рішення для автоматизації торговельних процесів в будь-якій торговельній точці! Він здатний працювати з широким спектром додаткового обладнання та програмного забезпечення. Гнучка операційна система Sunmi OS, розроблена на базі Android 7.1, і потужний процесор Qualcomm забезпечать безперебійну роботу POSтерміналу, де б він не використовувався.

POS-термінал Sunmi T2 mini

26.000,00


POSтермінал Sunmi T2 mini з вбудованим принтером принтером чеків SEIKO на 58 мм стане відмінним помічником для тих, хто шукає надійне, компактне і функціональне рішення для кафе, ресторану, кав’ярні, бару чи магазину.
Бонусом будуть рішення в дизайні і універсальності обладнання отримали голоси більш ніж від 200 міжнародних інженерів і фахівців в області торгового обладнання.
Досить широка діагональ екрану в 11.6 дюйма, якісний IPS дисплей, надійна збірка дозволить використовувати POSтермінал довго і з задоволенням.

POS-термінал Sunmi D2 mini

17.000,00

Sunmi D2 mini Основний IPS екран діагоналлю 10,1 + другий повноцінний екран покупця 4.1. Підходить для роздрібної торгівлі, заправних станцій, магазинів крокової доступності і для інших ситуацій, коли вам потрібно вести невеликий бізнес з урахуванням приходу, витрати і складу.

Сумісний  з Poster , з SM – POS

Сканер штрих-коду Sunmi Blink

1.900,00

Настільний сканер SUNMI Blink, призначений для зчитування штрих-кодів, цінників, етикеток різних товарів (у тому числі, QR-кодів). Відмінно підійде для сканування карт клубних, знижкових, лояльності та іншого типу в різних закладах. Швидкість зчитування інформації – 30 FPS, що є досить хорошим показником для пристроїв такого типу. Це дозволить не втрачати дарма часу, обслуговуючи якнайбільше клієнтів за невеликий часовий проміжок.
Модель має інтерфейс USB. Однаково ефективно працює з різними видами системного обладнання без збоїв навіть на високій частоті. Про стан зчитування штрих-коду сканер повідомляє звуковим підтвердженням і сенсорним світінням, завдяки чому забезпечується висока продуктивність пристрою і простота розуміння особливостей його функціонування.
SUNMI Blink має вкрай оригінальним дизайном, здатним привернути увагу клієнтів своєю привабливістю. Має алюмінієву рамку з кутом 45 °. Простий і зручний у використанні. З його експлуатацією без проблем розбереться будь-оператор – навіть новачок.

Термінал самообслуговування Sunmi K1

45.000,00 49.000,00

Термінал або ж Кіоск самообслуговування стає не тільки частиною автоматизації роботи бізнесу або ознакою черг на локації, а й інструментом, який вирішує завдання виходять далеко за сферу класичної Хорик або рітейлу: інформаційні технології, медичні установи, готельні комплекси, державні органи, логістика та транспорт, бізнес центри і ТРЦ.

POS термінал Sunmi D2

15.010,00

Термінал Sunmi D2 має свіжий дизайн та широкий сенсорний екран, а це значить такий формат підійде як кафе, кав’ярні нового формату, ресторанам з концептуальним дизайном і магазинам різного формату.
Протестований і рекомендований для таких популятрних хмарних програм як Smarttouch і SkyService