База знань

Популярні запитання

datecs-mp-01Програмний РРО можна встановити на смартфон, планшет, комп'ютер чи будь-який інший гаджет, який має операційну систему та підключення до Інтернет.

Абсолютно всі фізичні особи-підприємці, що проводять розрахункові операції мають застосовувати РРО та/або ПРРО вже з початку 2022 року. Як реєструвати РРО ?     

googleyoutube 2pdf-file                         

                                                                                   

Екселліо_DP_-_25_з_КЛЕФ_GPRSВибір РРО залежить  від: 1) наявності в місті оформлення розрахункових операцій Інтернету і електроєнергії. Потрібен провідний або бездротовий РРО. 2) від стаціонарності установки РРО. Для кур'єра потрібен - переностний і т.п. 3) від кількості чеків, які в середньому будуть оформлятися через РРО  Як обрати РРО ?

cabinetЕлектронний кабiнет це інформаційно-телекомунікаційна система, створена для забезпечення реалізації платниками податків та державними органами своїх прав та обов’язків, визначених Податковим Кодексом України, в електронному вигляді.

 

Офіційна сторінка електронного кабiнету https://cabinet.tax.gov.ua

За цим посиланням користувачі електронного кабiнету отримують доступ до порталу, робота з яким здійснюється через мережу Internet та не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення.

 

Електронний кабiнет складається із двох функціональних частин:

  1. відкрита (загальнодоступна)
  2. приватна (особистий кабінет)

Для того, щоб дізнатись більше - зайдіть у електронний кабінет