Кому потрібен касовий апарат у 2021 році?

касир

Отже, з 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року не потрібно застосувати РРО ФОП-єдинникам II-IV групи, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2021 році - 1 320 000 грн), незалежно від обраного виду діяльності.

Але є винятки. Це види діяльності у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування, для яких РРО вже є обов'язковим: реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та стане обов'язковим з 1 січня 2021 року: надання платних послуг у сфері охорони здоров'я; реалізація ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Щоб завжди звітуватися без помилок, вести облік доходів онлайн, тримати руку на пульсі змін законодавства і працювати з перевіреними контрагентами

У разі перевищення ліміту доходу застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим і починається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку. (джерело Ліга Закон)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *