Про нас

Компанія ТОВ Центр сервісного обслуговування "Київський Регіональний Центр» 20 років бездоганної якості.

Наша компанія почала надавати послуги на ринку сервісу торгового обладнання в 1998 році. За ці роки компанія істотно розширила спектр послуг, що надаються, вийшла за стандартні рамки рітейлу і приступила до освоєння інших сфер бізнесу. В даний час наше підприємство в силах чинити повний набір послуг, від продажу готових рішень в ритейлі, до надання повного спектру послуг з інсталяції, супроводу, ремонту всього обладнання, що знаходиться в торговому залі магазинів. Співробітники нашого підприємства постійно удосконалюють рівень своїх знань і навичок. Київський Регіональний Центр це, в першу чергу, постійно зростаюча команда професіоналів, яка завжди готова допомогти вам у створенні, обслуговуванні і просуванні Вашого бізнесу.

Нові простори

У 2004р. ТОВ ЦСО «КРЦ» приймає рішення розширювати горизонти і починає створювати розгалужену партнерську і філіальну мережу в усіх великих містах України. У штаті компанії понад 100 співробітників працюють на постійній основі.

Весь технічний персонал компанії оснащений повним набором інструментів для діагностики і ремонту устаткування як на місці у наших клієнтів так і в умовах стаціонарних майстерень. На лінії, тільки в Києві і Київській області, працює 11 мобільних бригад на автомобілях

map-of-ukraine
Власні сервісні центри:

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості