Для санаторіїв, оздоровчих центрів

Санаторії, оздоровчі центри

Основне завдання при автоматизації санаторіїв, пансіонатів і оздоровчих комплексів - забезпечити управління номерним фондом, службами бронювання та поселення, автоматизацію медичного блоку, реалізацію путівок і об'єднати всі ці напрямки в єдиний працюючий механізм.

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

Програмне забезпечення SERVIO від КРЦ

для санаторіїв і оздоровчих комплексів вирішує всі вищезазначені завдання завдяки наявності багатофункціональних програмних модулів, налаштованому обміну даними між ними і безлічі інтеграцій з обладнанням і стороннім ПЗ.

санаторій
masazh-u-sanatorii

Програмне забезпечення SERVIO для санаторіїв і оздоровчих комплексів вирішує всі вищезазначені завдання завдяки наявності багатофункціональних програмних модулів, налаштованому обміну даними між ними і безлічі інтеграцій з обладнанням і стороннім ПЗ.

Ефективне використання професійних знань і досвіду персоналу, а також лікувальної бази, можливо тільки при правильній, оптимальної організації лікувального процесу. Інструменти автоматизації дозволяють бути надійніше, гнучкіше, створюючи надійну платформу для подальшого розширення. Гнучкі налаштування програм дозволяють інтегруватися під вимоги і особливості вашого бізнесу.

Автоматизація санаторію або медустанови дозволяє:

Система автоматизації SERVIO для санаторних комплексів складається з трьох основних напрямків:

санарорій-профілакторій

Автоматизація медичного блоку
в санаторіях та оздоровчих комплексах

Рішенням задачі по автоматизації і управління медичним блоком займається програма SERVIO Planner.
Продукт відповідає за швидке і зручне призначення, планування та розподіл оздоровчих процедур в санаторіях, формування необхідних медичних документів.

divchyna-masazhyst
санаторій-спа

Призначення проведення процедур

Програма обладнана зручною системою призначення процедур. Доступна можливість додавання сеансу вручну або автоматичний розподіл пакета процедур по днях.

Ця функція значно спрощує і прискорює процес призначення, економлячи час як клієнтові, так і персоналу.

Завдяки гнучкій системі налаштувань і встановлення обмежень на проведення процедур, при автоматичному розподілі програма врахує всі необхідні перерви між проведенням процедур, а при ручному призначенні обмежить можливість призначення.

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

Йдемо за успіхом разом!