Автоматизація для СПА-центрів, салонів краси, фітнес-клубів

Автоматизація СПА-центрів, салонів краси, фитнес-клубів, уважність до клієнтів, знання основних їх вимог - одно з основних правил якісного обслуговування в салонах краси, спортивних клубах або СПА-центрах. В умовах сучасної конкуренції така турбота природна, адже задоволені відвідувачі - основа прибутку.

Досконально запам'ятати усі особливості і побажання, контролювати усі бізнес-процеси в салоні краси або спортклубі, оптимізувати виконання рутинних операцій, мінімізувати появу помилок що виникли в результаті "людського чинника" або халатності персоналу можна тільки використовуючи сучасну систему автоматизації.

Програма SERVIO для автоматизації салонів краси, спортивних клубів, SPA і інших підприємств індустрії beauty & health дозволяє вивести бізнес на новий якісніший рівень обслуговування і збільшити рівень доходу.

Masseur with anti-cellulite device
woman and man in spa center

Можливості програмного забезпечення

-Запис відвідувачів
-Ведення бази клієнтів
-Детальна карта клієнта (історія відвідування процедур, показники здоров'я)
-Графік роботи персоналу
-Гнучка система налаштування обмежень для проведення процедур (паузи, частотність і так далі)
-Абонементи
-Програма лояльності
-SMS- інформування клієнтів
-Складання калькуляційних карт, опис послуг і товарів
-Продаж супутніх товарів
-Розрахунок заробітної плати
-Інтеграція з телефонією
-Інтеграція з системами готелю, ресторану

Інтеграція з системами пропуску
(турнікетами)

Особливо актуально при реалізації абонементів, наприклад, у фитнес-клубах. Інтеграція не лише дозволяє фіксувати час приходу і відходу відвідувачів, але і (з потреби) автоматично списує відвідування з персональної карти клієнта.

Складський облік, списання,
калькуляційні карти

Модуль УНФ SERVIO BackOffice відповідає за складання калькуляційних карт для процедур, складський облік, ведення залишків і їх списання. Програма дозволяє налагодити прозору систему обліку на складі і виявити факт крадійства з боку персоналу (якщо такий є)

CRM- система для салонів краси,
фитнес клубів, СПА-центрів

Програма SERVIO Planner має вбудовану CRM. Детальна карта клієнтів, персональні показники, графік їх змін і відображення історії відвідуваних процедур значно покращує якість спілкування з клієнтом, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, чим підвищує його лояльність. Є зв'язок з IP- телефонією, що дозволяє ідентифікувати клієнта по номеру телефону.

Зручна система запису клієнтів
(ручне або автоматичне призначення)

Зручна шахматка, наявність фільтрів, ручне (найчастіше використовується при разовому відвідуванні) або автоматичне (при пакетному придбанні послуг) призначення процедур і гнучка система налаштування обмежень значно прискорюють роботу адміністратора, оператора або іншого персоналу, що відповідає за продаж послуг салону або фітнес-центра.

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

Йдемо до успіху разом!