Сервіс

Продаж, введення в експлуатацію та сервісне обслуговування, повірка фіскального, вагового, скануючого та ін. торгівельного обладнання.

Сервісні послуги по супроводу оргтехніки, банківського обладнання

Продаж та сервісне обслуговування, ремонт та відновлення картриджів оргтехніки, як у майстерні сервісного центру, так і за місцем знаходження даного обладнання.

КРЦ — лідер по сервісному обслуговуванню торгівельного обладнання

Своєчасне та якісне сервісне обслуговування обладнання дозволяє збільшити термін служби і скоротити час простою та, відповідно, збільшити дохід компанії.

техподдержка
Ремонт оборудования

Сервісні напрямкі діяльності

-Сервісний підрозділ підприємства не просто забезпечує технічне обслуговування, а досліджує інциденти, поломки або проблеми з обладнанням, аналізує, чи прийняті попередні заходи для запобігання подібних ситуацій.

-Для зручності роботи клієнтів компанія з кожним роком намагається розширити спектр послуг, що надаються. Крім технічного супроводу фіскального та вагового торгового обладнання, компанія надає сервісні послуги з супроводу оргтехніки, банківського устаткування, системи захисту від крадіжок.

-Надає консультації клієнтам по роботі з обладнанням, може проводити навчання персоналу. Залежно від потреб клієнта може забезпечити передпродажну підготовку і супровід устаткування до повного відкриття торгового об'єкта.

-Компанія ТОВ ЦСО КРЦ є одним з найбільших сервісних центром в сфері продуктового рітейлу, надаючи послуги з технічного обслуговування і супроводу по всій Україні таких мереж:

Яке обладнання ми обслуговуємо

  • Реєстратори розрахункових операцій – Datecs, Екселлио, ІКС, Резонанс, Сканирующие пристрої – Datalogic, Zebra, Ноneywell.
  • Вагове обладнання – DIGI, CAS, Mettler Tolledo, Bizerba, Dibal, Штрих-М та інші.
  • Термінали збору даних Zebra, Datalogic, СhipherLab
  • Офісне устаткування-Epson, HP, Canon.
  • Банківська устаткування-DORS, Magner, Speed, PRO, Спектр
  • Системи захисту від крадіжок – Check Point, Sensormatic.
  • Та інше
Ремонт оборудования
plan
ПЛАНОВІ СЕРВІСИ

Встановлення, налаштування, впровадження і переміщення обладнання.

setting
РЕАКТИВНІ СЕРВІСИ

Надання сервісних послуг, усунення можливих несправностей, що виникають в процесі експлуатації обладнання.

startup
ПРОАКТИВНІ СЕРВІСИ

Клієнто-орієнтована підтримка, проведення запланованих профілактичних робіт, зниження кількості відмов обладнання, виявлення можливих проблем на ранніх стадіях, уникнення аварійного простою обладнання в майбутньому.

remont-pryntera
Ремонт оборудования

МИ ВИРОБЛЯЄМО

- Установку і налаштування нового обладнання для клієнтів
- Установка і налаштування обладнання на нових об'єктах клієнтів
- Супровід відкриття нового об'єкта
- Переміщення, монтаж і демонтаж обладнання
- Перевірку працездатності та усунення можливих неполадок

Helpdesk

заявки

Наявність системи централізованого оперативного контролю і дистанційного керування, зокрема, функціонування HelpDesk, чітке розмежування обов'язків, системний підхід до розробки процесу виконання робіт в т.ч. планово-попереджувальних заходів, потужна матеріально-технічна база і задіяння кваліфікованого персоналу, яким є інженерно-технічний склад нашої компанії, дозволяють ТОВ «ЦСО« Київський Регіональний Центр »запропонувати нашим партнерам якісний продукт в плані комплексного сервісного обслуговування.

При наявності у Клієнта власного HelpDesk наші ІТ фахівці надають консультацію і сприяння в оформленні зв'язкив

Налагодження та ремонт торгівельного устаткування -
один з основних напрямків професійної діяльності нашого
ЦЕНТРУ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Сучасні торговельні підприємства сьогодні використовують різне електронне торгове обладнання, що дозволяє полегшити процес торгівлі, мінімізувати збитки, гарантувати комфортну роботу співробітникам і належний рівень сервісу покупцям
Налаштування сучасного торгівельного обладнання вимагає професійного підходу, як і налаштування будь-якої складної техніки.
У наш час жоден магазин не обходиться без касового апарату і електронних вагів, налаштування яких здійснюється відповідно до товарного асортименту та нюансами роботи підприємства.
Якщо сучасне електронне торгівельне обладнання правильно експлуатується, у ремонті немає необхідності
Наша організація проводить налаштування та ремонт торгівельного обладнання, що повсюдно застосовується, а також спеціального торгівельного обладнання, яке сьогодні встановлюється в великих супермаркетах.
Якщо ж експлуатація проходить без дотримання належних правил, то ремонт торгівельного обладнання може потребувати не тільки грошей, але і часу.
При необхідності довгострокового ремонту контрольно-касового обладнання, вимірювально-вагового або іншого , наша організація може запропонувати замовнику на цей час обладнання зі свого підмінного фонду.

Ми працюємо професійно і швидко.

Уклавши з нами договір на сервісне обслуговування торгівельного обладнання, підприємство-замовник отримує можливість гнучкого регулювання налаштування торгівельного обладнання у відповідності до мінливих умов і асортименту товарів.
Крім того, при укладанні договору на сервісне обслуговування оплата ремонту торгівельного обладнання потребуватиме набагато менших витрат, а сам ремонт знадобиться вкрай рідко.

Ми допоможемо підібрати оптимальні моделі касових апаратів, фіскальних реєстраторів та іншого торгівельного обладнання, що відповідає особливостям діяльності Вашої організації.

Високі стандарти якості послуг, що надаються, гарантують бездоганний сервіс нашим клієнтам.

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

Всеукраїнський

сервіс

Оперативна

технічна підтримка

супровід

від купівлі до запуску

Гарантія

якості

НАШІ ЗАДОВОЛЕНІ КЛІЄНТИ

премьер
silpo_fb_share
dh-logo
LOGO_JYSK
Fozzy_Group_logo
eko-market
778-crop
logo
logo-mafiya